کاشی نائین اصفهان

در حال حاضر کاشی نایین با بیش از 22 سال سابقه در زمینه تولید انواع کاشی های سرامیکی دیوار و کف با بهترین کیفیت و طرح های منحصر بفرد به گسترش فعالیت خود در عرصه صنعت و توسعه ایران عزیز ادامه می دهد.

ظرفیت اسمی تولید کارخانه حدود 6 میلیون متر مربع در سال می باشد. محصولات کاشی نایین شامل موارد ذیل بوده که در طرح ها و اندازه های بسیار متنوع به مشتریان داخلی و خارجی عرضه می گردد: کاشی های پرسلانی (بدنه سفید) با انواع لعاب های مات، براق و پولیش خورده کاشی های دکوراتیو و لوکس کاشی های مقاوم در برابر اسید با کاربرد های صنعتی

چرا کاشی نایین اصفهان؟

کلیه این محصولات مطابق با استاندارد بین المللی ISO 13006 تولید شده و برای نصب در کلیه فضاهای سرپوشیده و سر باز با کاربری مسکونی، تجاری و صنعتی مناسب می باشد. در حال حاضر شرکت صنایع کاشی نایین بخشی از محصولات خود را به کشورهای اروپایی، آسیایی، آفریقایی و آمریکای لاتین صادر نموده، همچنین در تمامی استان های کشور نماینده فعال دارد.

شرکت صنایع کاشی نایین خط تولید محصولات پولیش خود را در سال 1394 با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات ایتالیایی (BMR) راه اندازی نمود. این ماشین آلات صنایع کاشی نایین را برای تولید کاشی های پولیش با کیفیت بسیار بالا توانمند ساخت.

کاشی هخامنش یکی از بزرگترین فروشگاه های جنوب شرق کشور در استان کرمان و نمایندگی کاشی نایین اصفهان می باشد.